O firmie
Jak pracujemy
Naszą dewizą jest profesjonalizm. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, wychodząc naprzeciw jego oczekiwaniom. Zależy nam na tym, aby nasz klient uzyskał wszelkie potrzebne informacje odnośnie naszego asortymentu oraz, aby wszystkie kwestie dotyczące realizacji zamówienia były jasne i przejrzyste.
Stawiamy na jakość towaru. Dlatego dokładnie selekcjonujemy i starannie dobieramy produkty do naszej oferty, proponując naszym klientom wyłącznie sprawdzone marki, gwarantujące odpowiedni poziom wykonania i trwałości.
Zależy nam, aby towar został dostarczony do klienta w możliwie najkrótszym czasie. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych firm przewozowych, gwarantujących szybką realizację dostaw oraz odpowiednie traktowanie powierzonych przesyłek.

Nasi klienci
Naszymi odbiorcami są zarówno klienci instytucjonalni jak i klienci indywidualni z terenu całej Polski. Z powodzeniem zaopatrujemy pracownie architektoniczne, pracownie architektury krajobrazu, biura projektowe, firmy z branży florystycznej jak i klientów detalicznych, poszukujących jakościowych i stylowych produktów do domów i firm.