Oferta / Duże donice

Duże donice

W naszej ofercie znajdą Państwo duże donice ogrodowe oraz donice do wnętrz. Posiadamy donice o długości dochodzącej do dwóch metrów i objętości przekraczającej 1m3. Dodatkowo wykonujemy donice na zamówienie zgodnie z wytycznymi uzyskanymi od klienta.
Naturalne podziały przestrzeni
Zastosowanie dużych donic umożliwia stworzenie naturalnych podziałów przestrzeni. Donice takie wykorzystywane są często w kawiarniach i restauracjach do zaaranżowania kameralnych zakątków. Duże donice mogą być również użyte w pomieszczeniach biurowych typu „open-space” do wydzielenia poszczególnych przestrzeni roboczych.
Jako dominanta
Elegancka duża donica przykuwa uwagę i stanowi doskonały element dodający prestiżu pomieszczeniu, czy przestrzeni przed wejściem do budynku.
Dla dużych roślin
Duże donice umożliwiają sadzenia roślin, które do tej pory mogły być uprawianie jedynie w gruncie. Donice w rozmiarach XXL umożliwiają sadzenie drzew i krzewów we wnętrzach, na tarasach oraz na zielonych dachach, gdzie w normalnych warunkach rośliny nie miałyby miejsca na rozwinięcie bryły korzeniowej.