Nowoczesne donice - informacje

Informacje o dostawie donic.Wszystkie donice i akcesoria wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przesyłki dostarczane są następnego dnia roboczego od dnia nadania.

Kurier często kontaktuje się telefonicznie w celu ustalenia godziny dostawy, jednak nie jest to regułą. W przypadku nieobecności adresata kurier pozostawia awizo. Awizo zawiera kontakt służący do ustalenia terminu ponownej dostawy oraz informację o miejscu ewentualnego odbioru przesyłki.

Aby zmniejszyć koszty transportu, donice często pakowane są zbiorczo po kilka sztuk w jednej paczce. Ilość paczek może być mniejsza od ilości zamówionych donic.

Podczas odbioru przesyłki nie należy sugerować się nazwami donic na opakowaniach. Zdarza się, iż donice pakowane są w kartony od innych modeli, niż zamówione.

Korzystamy jedynie z usług sprawdzonych firm kurierskich gwarantujących odpowiednie traktowanie powierzonej przesyłki. Sugerujemy jednak otworzenie przesyłki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy sporządzić z kurierem protokół szkody. Protokół szkody jest konieczny do rozpatrzenia reklamacji.

Faktura na zamówiony towar wysyłana jest osobno pod koniec miesiąca, w którym dokonano płatności za zamówienie. Na życzenie klienta przesyłamy fakturę w wersji elektronicznej.